Zespół Szkół
im. Władysława Stanisława Reymonta
"Szkoła przyjazna uczniowi, ale wymagająca"

Absolwenci

ppor. Mateusz Głuchowski - 1 Baza Lotnictwa Transportowego w Warszawie.

Absolwent liceum ogólnokształcącego - służby mundurowe.

Lata spędzone w tej szkole wspominam z ogromnym sentymentem. To właśnie tu odnalazłem swoją pasję, a osoby tworzące tę szkołę pomogły mi w osiągnięciu swoich zawodowych celów. Polecam tą szkołę wszystkim, którzy mają swoje marzenia i chcą je spełniać.

st. mat Krzysztof Jarząbkowski - Dywizjon Zabezpieczenia Hydrograficznego Marynarki Wojennej.
Absolwent liceum ogólnokształcącego - służby mundurowe.
Trzy lata nauki w liceum wojskowym w Małaszewiczach były niezwykłe. Pozostały liczne wspomnienia oraz przyjaźnie. Solidne przygotowanie wyniesione z liceum pozwoliło mi na rozwijanie mojej przyszłości zawodowej. Zajęcia szkolne rozbudziły we mnie pasję, która stała się sposobem na życie.
Andrzej Maliszewski – absolwent kierunku automatyka sterowania ruchem kolejowym z 2016 r. Pracownik PKP PLK S.A. Zakład Siedlce.
Świadomie wybrałem kierunek i szkołę której ukończenie miało gwarantować zatrudnienie. Nie zawiodłem się. Już od drugiego semestru pierwszej klasy otrzymywałem stypendium fundowane przez PKP PLK S.A. a rodzice w moim imieniu podpisali umowę o pracę. Znakomita kadra pedagogiczna, doskonała baza dydaktyczna, zajęcia praktyczne w zakładach PKP i profesjonalne praktyki zawodowe, to wszystko złożyło się na solidne wykształcenie jakie tu otrzymałem.
Patryk Skwierczyński absolwent z 2016 roku - nastawniczy, CargoTor sp. z o. o. - student, Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny w Radomiu.
Szkoła umożliwiła mi zdanie egzaminów z kwalifikacji. Propozycję pracy w CargoTor dostałem bezpośrednio po maturze. Przygotowanie na stanowisko nastawniczego dzięki nauce w szkole trwało tylko trzy miesiące. Teraz mogę powiedzieć że wybór szkoły i zawodu to strzał w dziesiątkę. Niewielu z moich rówieśników kończących inne szkoły ma teraz pracę w państwowej stabilnej firmie.
Anita Gralak - absolwentka technikum 2014 - konduktor w PKP INTERCITY Zakład Centralny.
Nauka w szkole w Małaszewiczach pomogła mi spełnić marzenia. Uzyskałam wiedzę i umiejętności dzięki którym pozytywnie przeszłam proces kwalifikacji do pracy. Pobyt w szkole był czasem niesamowitym, pełnym przygód. Był to też okres kształtujący moją osobowość i charakter. Jestem dumna z tego, że mogłam się uczyć w szkole, która dobrze przygotowuje do zawodu i jest gwarantem zatrudnienia.
Karol Żmińczuk - absolwent 2016 r.
Wybierając szkołę w Małaszewiczach kierowałem się swoimi zainteresowaniami i nie żałuję decyzji podjętej pięć lat temu. Nauka w technikum umożliwiła mi rozwijanie pasji i co najważniejsze , dobrze przygotowała do matury i egzaminów zawodowych. Oprócz wiedzy szkoła kształtuje i rzeźbi charakter, nauczyłem się odpowiedzialności, sumienności i pracowitości. Szkoła pokazała mi, czym można zajmować się w dorosłym życiu, z czego można mieć dobre pieniądze i radość. Pracuję zgodnie z wyuczonym zawodem jako mechanik samochodowy - zawód niby znany, a możliwości ciągle nowe.

Zespół Szkół
im. Władysława Stanisława Reymonta
w Małaszewiczach
ul. Kolejarzy 16
21 - 540 Małaszewicze
tel./fax: 83 375 14 38
e-mail: zsmal@poczta.fm
www.malaszewicze.com
Jesteśmy też na
YouTube    Facebooku   Instagramie
YouTube Facebook Instagram

kanał
 
YouTube klasy mundurowej


Licznik gości

  • Gości na stronie: 0
  • Odsłon łącznie: 0