Zespół Szkół
im. Władysława Stanisława Reymonta
"Szkoła przyjazna uczniowi, ale wymagająca"

Oferta edukacyjna na rok szkolny 2023/24

Zachęcamy do zapoznania się z krótkimi opisami  oraz filmami dotyczącymi oferowanych kierunków. Kliknij w wybrany kierunek a dowiesz się więcej.

Prezentacja ZS im. Wł. St. Reymonta


O szkole

Wideorelacja z dnia otwartego

Stypendia Starosty Bialskiego w ZS w Małaszewiczach

XXXIII Sesja Rady Powiatu Powiatu Bialskiego

Szkoła z lotu ptaka

"Zawodowy strzał w 10!" - zapraszamy do oglądania
Zwolnienie z obowiązkowego szkolenia na licencję maszynisty dla absolwentów naszej szkoły

W ciągu najbliższych kilku lat w branży kolejowej wystąpi zapotrzebowanie na pracowników wykonujących zawód maszynisty. Spowodowane jest to tzw. „luką pokoleniową”- większość osób prowadzących pojazdy szynowe zbliża się do wieku emerytalnego. Na rynku pracy sytuacja ta jest korzystna dla uczniów szkół średnich o profilu kolejowym, zwolnią się etaty po maszynistach.


Nabór elektroniczny do szkoły

Wszystkich kandydatów spoza województwa lubelskiego, chętnych do podjęcia nauki w naszej szkole w klasie pierwszej informujemy, iż w razie problemów z logowaniem do naszej szkoły
chętnie pomożemy  jeżeli skontaktujesz się z nami telefonicznie. tel./fax: 83 375 14 38

Nabór do internatu

wnioski niekompletne nie będą brane pod uwagę podczas prac komisji ds. przydziału miejsc w internacie

Kandydaci do klas pierwszych naszej szkoły chcący mieszkać w internacie dostarczają wniosek  o przyjęcie do internatu  razem z podaniem o przyjęcie do szkoły do sekretariatu szkoły.

Pozostali uczniowie naszej szkoły chcący zamieszkać w internacie składają wniosek o przyjęcie do internatu do końca roku szkolnego do sekretariatu szkoły.  Dotyczy to również uczniów mieszkających obecnie w internacie.


Uwaga

Wszystkie klasy objęte są systemem stypendialnym według regulaminu stypendiów dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Bialski.

Klasy technikum o kierunkach kolejowych objęte są systemem stypendialnym fundowanym przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Fundator zapewnia stypendyście po ukończeniu nauki możliwość podjęcia pracy w swojej jednostce organizacyjnej.

Kandydaci do technikum o kierunkach technik transportu kolejowego, technik automatyk sterowania ruchem kolejowym, technik pojazdów kolejowych oraz szkoły branżowej monter nawierzchni kolejowych muszą charakteryzować się bardzo dobrym stanem zdrowia. W pierwszym semestrze lub przed rozpoczęciem roku szkolnego uczniowie przyjęci do klas kolejowych będą przechodzili specjalistyczne testy psychotechniczne, badania okulistyczne i laryngologiczne w poradni medycyny kolejowej.


Zespół Szkół
im. Władysława Stanisława Reymonta
w Małaszewiczach
ul. Kolejarzy 16
21 - 540 Małaszewicze
tel./fax: 83 375 14 38
e-mail: zsmal@poczta.fm
www.malaszewicze.com
Jesteśmy też na
YouTube    Facebooku   Instagramie
YouTube Facebook Instagram

kanał
 
YouTube klasy mundurowej


Licznik gości

  • Gości na stronie: 0
  • Odsłon łącznie: 0